Продукція

Ми виробляємо

За бажанням клієнта наші фахівці розробляють проектну документацію, або клієнт надає готову.

Металоконструкції на замовлення в Києві

Шукаєте де зробити металоконструкції? Наша компанія пропонує послуги виробництва, проектування і виготовлення виробів з металу будь-якої складності. Наші виробничі потужності знаходяться в місті Київ, тому вам не потрібно шукати нас щоб надати проект, і банально забрати після виготовлення. Ми працюємо в різних напрямках: виробництво металоконструкцій для промислового призначення, будівництва, побутове (меблі в офіс, будинок, квартиру, ресторани). Якщо у вас якийсь особливий проект, який просто не вказано на сайті – залиште ваші контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з вами. Ми працюємо як з готовими кресленнями, так і індивідуальними замовленнями під ключ. Ми надаємо послуги з обробки металу широкого спектра і працюємо з будь-якими видами конструкцій. Ознайомитися можна нижче. Чому вам варто звернутися до нас? Ми не боїмося великих обсягів роботи і дотримуємося встановлених термінів.

У вас індивідуальний проект?

Виконаємо роботу в чітко обумовлений термін. Чи не боїмося великих завдань і стислих термінів.

Знаємо як працювати з металом. Створюємо конструкції в будинок, зовнішні для офісів, для магазинів і інші. На сайті представлені лише деякі фотографії.

Яка ціна виробництва металоконструкцій під ключ?

Важливо! Ціна на кожен проект розраховується індивідуально. Нижче представлена ознайомча ціна. Для точної вартості зв’яжіться з менеджером нашої компанії.

Вартість на виробництво металоконструкцій може змінюватися в залежності від термінів, вибору матеріалу і самого проекту (існують досить прості проекти, а зустрічаються такі що вимагають більше часу на реалізацію), в тому числі і сама наявність проектної документації також впливає на ціну (якщо у клієнта є проектна документація, то нам немає необхідності залучати додаткового фахівця).
Виготовлення металоконструкцій наша пріоритетна діяльність. У розпорядженні фахівців великий вибір сучасних інструментів з ріжучого, згинального, токарно-фрезерного і іншого виду, що дозволяє виробляти великий асортимент продукції, починаючи від дрібних конструкцій по типу лофт-меблів, закінчуючи ангарами і іншими великими спорудами. Працюючи з нами ви отримуєте ряд переваг: ваш проект буде створюватися за допомогою сучасного обладнання (плазмова різка та інші), ми по мінімуму використовує ручну зварку. Перевірені постачальники матеріалів. Гнучка ціна, як для роздрібного замовлення, так і для оптового замовника (наприклад: максимально вигідні знижки на виробництво меблів і матеріалів для офісів, складів, інших приміщень). Найшвидші терміни виконання роботи. При необхідності – самостійний вибір потрібних вам матеріалів, наше завдання полягатиме в реалізації задуманого. Для нас немає нездійсненних завдань, досвід і сучасний інструментарій дозволяє створювати будь-які проекти з металу, все залежить лише від ваших цілей і фантазії.

Прорахунок вашого проекту

Консультація і прорахунок вашого проекту по кресленнях або фото наші фахівці зроблять безкоштовно.

Як ми працюємо

Ви заповнюєте форму зворотного зв’язку або Технічне завдання. Обговорюємо деталі проекту, ціну та план.

Готуємо комерційну пропозицію, складаємо кошторис і призначаємо терміни, підписуємо договір. Відправляємо проект у виробництво.

Здаємо проект, виконуємо взаємні домовленості та закриваємо проект.

Ми спеціалізуємося

Плазмена порізка

Технологія для швидкої і точної роботи з розділення сталі і кольорових сплавів.

Сварка аргоном

Необхідно в тих випадках, коли потрібно з’єднати метали, які класичної зварюванням не вийде виконати.

Зварювання металоконструкцій

Сварка будь-яких металоконструкцій під ваші вимоги.

Підготовка проектної документації

Цінуємо партнерство і правильно вибудуване співробітництво, робимо знижки постійним клієнтам.

Токарно-фрезерні роботи

Ми професіонали – команда Металіко виконає токарні та фрезерні роботи будь-якої складності

Виготовлення деталей по кресленнях

Є готовий креслення? Фахівці Металіко виконають роботу точно в термін, навіть якщо це максимально ексклюзивний замовлення.

Як відбувається замовлення на виробництво металоконструкцій

Щоб замовити виробництво металоконструкцій під ключ в нашій компанії вам необхідно для початку залишити контактні дані. Далі процес буде відштовхуватися від водних даних, наприклад – наявності проектної документації. Без професійної підготовки до роботи зі зварювальних робіт металоконструкцій якість може не відповідати тій, яка очікується. Саме тому наші фахівці в першу чергу підходять до роботи максимально професійно. Якщо у вас немає проектних документів, а лише бажання і завдання зробити виріб: в офіс, для особистого використання в будинок, для заводів – ми гарантуємо надійне виконання робіт. Ми повторно зробимо акцент на тому, що компанія Металіко займається виробництвом і проектуванням, щоб вам не потрібно було шукати додаткові ресурси, саме тому ми пропонуємо роботу під ключ. Також, ми надаємо послуги порошкового фарбування металоконструкцій, якщо ви хочете пофарбувати виріб в той колір, який найкращим чином підійде вашим естетичним уподобанням.

Проектування і розробка конструкцій з металу

Самим популярним і затребуваним напрямком по сталевому металопрокату (як гарячекатаного, так і холоднокатаного) визнають створення конструкцій з металу. Це логічно, адже будівництво приміщень (комерційні цеха, ангари, склади, павільйони) так і особисті (ворота, огорожі, каркаси, ферми, сходи) просто необхідні. Останнім часом досить популярним застосуванням проектування металоконструкцій використовують в лофт-меблі. Коли виробляють великі вироби, то конструкції монтується «за місцем», тим самим знижуючи витрати на будівництво. У той же час, дрібні вироби легко транспортуються. Варто виділити паркани в Києві, які використовують повсюдно, і звичайно ж ворота.
Ми готові втілити ваш проект в стислі терміни і з максимальною якістю!

Чому клієнти працюють з нами

Якість інструментів

Застосовуємо високоякісні інструменти і технології.

Доступно. Будь-яка форма оплати

Оплата будь-яким зручним способом для клієнта.

Якість інструментів

Оперативно розрахуємо ціну за роботу. Витрачаємо тільки той час, який необхідно.

Гарантія якості

Знаємо всі деталі технологій. Завдяки нашому досвіду клієнти отримують кращий результат.

Меню