Ангари

Шукаєте де купити ангар? На замовлення та під ключ!

Наша компанія займається виготовленням складів і ангарів на замовлення під ключ з листів профнастилу та звичайно ж сендвіч панелей. Чому з нами вигідно працювати? В першу чергу тому, що ми не боїмося термінової роботи. Завдяки нашому досвіду на цьому ринку і професійних інструментів, наша компанія пропонує купити ангар який зроблять наші професіонали в максимально стислий термін! Друга причина – індивідуальний підхід. Ми розробляємо проект складу (якщо у вас його немає), проводимо монтаж і збірку. Металеві ангари – це досить швидкобудовані конструкції, які найчастіше використовують у промислових цілях (або для особистих потреб, наприклад: критий склад для рогатої худоби). Дані ангари в Україні набирають обертів популярності, і справа тут швидше не в тому, що таку конструкцію досить швидко зробити, а в тому, що за доступну ціну клієнт отримує крите приміщення, яке прослужить багато років. До нас зверталися клієнти на виготовлення ангарів для зерна, продуктів харчування і навіть електроніки.

Які є металеві ангари і склади в Києві

Металеві

Швидкобудований ангар, основа якого складається з колон і ферми. Несуча конструкція дозволяє ставити підвісні крани.

Полігональний тип

Ангар перекривають в перерізі, чимось нагадує ламану лінію в еліпсі. Дозволяє отримати максимальну ширину прольоту.

Безкаркасний

Новий тип ангарів. Досить легка конструкція і швидка швидкість виробництва. Для таких ангарів застосовують нову технологію скріплення аркушів даху без зварювання і болтів.

Металеві ангари під ключ. Типові та індивідуальні проекти

Варто уточнити, що ми спеціалізуємося на виробництві металоконструкцій всіх типів. Наприклад, якщо ви робите досить високий ангар з другим ярусом, ми можемо запропонувати вам замовити металеві сходи. Крім усього іншого, будь-який метал можна провести під порошкового фарбування , і звичайно ж піскоструйних послуг . Ми працюємо за індивідуальним замовленням, однак, ви розумієте що за роки робіт у нас є готові проектні розрахунки на виробництво ангарів будь-якого типу, це означає що наші клієнти можуть трохи заощадити і замовити готовий ангар. Серед наших клієнтів є як великі гравці на ринку, так і невеликі компанії. Однак, в будь-якому випадку ті, хто звертається в Металіко отримує надійну і вигідну металеву конструкцію в максимально швидкий термін.

Меню