Огорожі

Металеві огорожі на замовлення під ключ

Шукаєте де замовити огородження з металу? Наша компанія спеціалізується на роботі з металевими виробами! Наші майстри мають багаторічний досвід роботи з виробництва металевих огорож будь-якої складності. Чому з нами вигідно працювати? Ми не боїмося термінової роботи і стислі терміни. Якщо вам необхідно встановити металевий паркан в найкоротший термін наша команда виконає роботу в чітко обумовлений час. За вашим бажанням ми зробимо абсолютно будь-який дизайн паркану з металу, також, якщо у вас немає проектної документації і ви перебуваєте лише на етапі планування – ми можемо зробити необхідні матеріали.

Типи металевих огорож

Використовується як можна зрозуміти для облаштування приватного будинку і місць громадського використання. Захищати може як прибудинкову територію (дуже часто до нас звертаються саме з розробкою металевих парканів для будинку), так і клумби, парковку. Наші фахівці виконають будь-який необхідний тип огорожі.

Варто уточнити, що за вашим бажанням ми можемо зробити металеві паркани класичного типу, розсувного, зйомного і розпашні. Ціна металевого паркану в Києві залежить від ряду деталей, тому рекомендуємо зв’язатися з нашими менеджерами.

У вас індивідуальний проект?

Виконаємо роботу в чітко обумовлений термін. Не боїмося великих завдань і стислих термінів.

Металеві огорожі в Києві

Важливо! Ціна на кожен проект розраховується індивідуально. Для точної вартості зв’яжіться з менеджером нашої компанії.

Якщо ви вирішили замовити металевий паркан, то розумієте всю необхідність огороджень в нашому житті. Навіть банальний приклад: коли ви прогулюється по місту то помітите, що автомобільна дорога і пішохідна обов’язково розділяється металевим парканом, якщо дорожній трафік на встановленій ділянці максимально великий. Також, паркани необхідні для мешканців приватного сектора. Давно минули ті часи, коли паркани виконували лише основну задачу, зараз, використання металевої огорожі застосуються і в декоративному плані. Наприклад, до нас часто звертаються офісні компанії у яких приміщення виконані в сучасному лофт-стилі (також варто згадати, що ми виготовляємо лофт-меблі). Або, не менш популярний запит в нашу компанію – балконні огорожі. На замовлення такі речі робляться досить швидко, так як ми знаємо всю технологію і так сказати «підводні камені», які на найпершому етапі прибираємо.

Меню