Перила

Перила та поручні для сходів з металу під ключ

Шукаєте де замовити перила і поручні для сходів? Наша компанія займається виробництвом і виготовленням перил на замовлення під ключ. Найчастіше ми виготовляємо вироби з нержавіючої сталі. Наш досвід дозволяє створювати будь-які дизайнерські рішення в максимально стислі терміни. З нами краще працювати ті, хто також як і ми – цінує свій час. Саме тому перед початком роботи наші клієнти отримують прорахунок проекту, а також (при необхідності) проектну документацію. Якщо завчасно все правильно упорядкувати в роботі – виріб виходить надійним і що найважливіше в чітко узгоджений термін. У вас є проект і дизайн ваших перил, поручнів? Залишайте заявку на сайті.

Які поручні ви можете замовити

Поручні з нержавіючої сталі

Одним з основних елементів сходів вважаються перила. Виконання їх може бути різним, аж до матеріалів (наприклад, їх можна декорувати склом, або тросами), однак основне завдання по максимальному і безпечного використання завжди на першому місці. Ми працюємо з перила з нержавійки по типу полірованих, шліфованих, з ригелями, збірні. Наш досвід дозволяє створювати максимально різні види перил.

Перила з фарбованого металу

Даний тип поручнів найбільш поширений, так як ціна виробництва значно нижче інших, перила фарбованого металу економний варіант для тих, хто хоче отримати надійне виріб не переплачуючи. В якості основного матеріалу використовується чорний метал, який відмінно підходить для обробки. У нас є свій цех по фарбуванню металу і завдяки знанню роботи фарбування ми пропонуємо клієнтам не просто основні кольори, але і різні відтінки (наприклад, фарбування під старовину, золото, або кольору осені). Перила з фарбованого металу застосовують не тільки на вулиці, проте, саме використання у вуличних умовах найбільш популярне застосування таким поручнів.

Перила з використанням металевого тросу

З приходом такого стилю як лофт зовнішній вигляд перил та поручнів також значно змінився на краще, особливу популярність отримав дизайн з використанням металевого троса, так званого леера. Найчастіше використовують троси 10-16 мм в діаметрі. Ми впевнені, що перила з металевими тросами бачив майже всі, хто буває в магазинах, офісах і торгових центрах, останнє місце найбільш підходить для подібних перил. Форма таких поручнів може бути прямолінійною, радіальною, з різними кутами.

Яка ціна виготовлення поручнів і перил?

Важливо! Ціна на кожен проект розраховується індивідуально. Для точної вартості зв’яжіться з менеджером нашої компанії.

Будь-який проект має свої особливості, які необхідно закладати на самому початковому етапі роботи з виробництва поручнів і перил. Ціна проектування може варіюватися, так як необхідно точно зрозуміти матеріал, вивчити проектну документацію (або розробити, якщо такий не є) і лише після підготовчих робіт можна точно визначити ціну. Чому з нами працюють? Ми не боїмося термінової роботи і дотримуємося встановлених дат. Виготовлення металоконструкцій одне з наших головних напрямків діяльності, і ми знаємо на скільки важливий якісний результат.

Меню