Сходи

Виготовлення сходів з металу під ключ

Шукаєте де замовити сходи? Пропонуємо послуги нашої компанії! Наші фахівці займаються виробництвом надійних сходів з металу популярних рішень: гвинтові, качиний крок, модульні сходи та інші. Процес роботи можна розділити: 1. Вибираємо тип конструкції, дизайн і площа, 2. Визначаємося з матеріалами, (наприклад, наші клієнти часто вважають за краще доповнювати металеві конструкції різних деревом), 3. Етап розробки конструкції. Ми спеціалізуємося на сходах під замовлення в Києві (наші виробничі потужності знаходяться в Києві). Чому з нами працюють? Ми не боїмося негайних термінів і складних проектів. Також, до роботи підходимо максимально професійно.

Які типи сходів ми виробляємо

Гвинтові сходи

Одні з найкрасивіших сходів які беруть на замовлення – гвинтові сходи. Це безсумнівно прикрасить будь-яке приміщення, адже такий тип сходів підкреслює лінії, і повороти. Навіть простий інтер’єр з гвинтовими сходами максимально перетворитися, до того ж, даний тип сходів займає менше простору – такі сходи дуже компактні, їх часто встановлюють в приміщення з обмеженим простором. Крім іншого, установка виходить в рази дешевше, адже комплектуючих і різних модулів набагато менше. У виробництві наша команда використовує якісні матеріали, найчастіше, гвинтові сходи купують з нержавійки, з використанням дерева, фарбованого металу. Наша команда реалізує будь-який проект за вашим бажанням.

Сходи качиний крок

Сходи «качиний крок» носить таку цікаве назву через те, що вирізи сходинок відрізняються великим кутом і асиметричним розташуванням, через що підйом схожий на качині кроки. Такий тип сходів в основному використовують для невеликих приміщень, так як сама конструкція економить площу, звичайно за рахунок більш крутого кута підйому і спуску. Якщо ви хочете замовити сходи качиний крок то установка може бути як модульна, так і на косоурах. У нас найчастіше замовляють сходи з металу, однак, конструкцію також доповнюють за допомогою різного дерева: ясен, дуб та інші. Сходи качиний крок мають максимально просту конструкцію, але за рахунок дуже цікавих дизайнерських елементів дозволяють отримати недорогу конструкцію яка виглядає значно дорожче. Незважаючи на досить жорсткий кут нахилу на таких сходах безпечно підніматися і спускатися. Найчастіше качиний крок використовують для доступу до мансардного поверху.

Модульні сходи

Основна ідея конструкції таких сходів ховається в самій назві – сходи складаються з замінних модулів. Найчастіше модульні сходи воліють купляти через їх швидкість і простоту в установці, в той же час це ніяк не знижує міцність і надійність конструкції. Головна відмінність і особливість таких сходів полягає в тому, що ступені знаходяться на центральному косоурі, який складається з частин модуля. Це дозволяє створити спіральний тип, поворотний і прямий дизайн сходів. Саме в цьому і особливість такої модульності – доступність різних геометричних схем. Модульні сходи компактні і легкі, при чому якщо необхідна заміна будь-якого елементу, то немає необхідності розбирати всю драбину.

Сходи на косоурах

Погодьтеся, хочеться не просто сходи в будинок, а надійну і звичайно ж ексклюзивну, максимально цікаву в дизайні конструкцію. Для невеликих приміщень є безліч різних сходів, але якщо площа дозволяє використовувати максимальний простір, то немає кращого рішення ніж сходи на косоурах. Замовити сходи на косоурах до нас приходять дуже часто, адже дійсно – це найпопулярніший варіант конструкції через свою універсальність, адже вони можуть починатися з прямого підйому і плавно переходити на гвинтовий тип, навіть міняти напрямок. Ми пропонуємо на вибір як з одним, так і двома косоурами. Наші фахівці точно знають як повинна виглядати такі сходи в плані надійності і довговічності, замовляйте сходи на косоурах і отримуйте сучасні матеріали і наш досвід!

Сходи консольні

Якщо ви знаєте що таке стиль хай-тек і любите легкість в будинку, то рішення замовити консольні сходи буде найкращим саме для вас! Такий тип сходів виглядає дещо футуристично, особливо якщо ваш будинку має нотки лофт. Консольні сходи часто називають сходами на больцах, вони немов «зависають» в повітрі. Дійсно створюється ілюзія того, що ступені немов парять, але це результат професійної роботи майстрів. Консольні сходи не мають каркаса, і система кріплення для який знає людини залишиться непомітною. Плюсом таких сходів (крім дизайну) є ремонт – в разі поломки можна полагодити окремий елемент не зачіпаючи інші елементи.

Сходи з нержавіючої сталі

Однією з найскладніших конструкцій типів сходів визнають з нержавійки, адже такі сходи потребують точний проектний план. Розробка сходів з нержавіючої сталі досить складна, проте це з лишком компенсується надійністю і практичністю. Основна перевага використання сталі – міцність і стійкість до атмосферних, термічних і хімічних впливам. Саме тому у нас часто замовляють сходи з нержавійки для офісів і різних відкритих приміщень по типу торгових центрів. Досить часто в проект закладають використання скла як елемент декору. Такі сходи служать десятиліттями і навіть через тривалий термін залишаються стильною і надійною конструкцією.

Зовнішні сходи

Пропонуємо нашим клієнтам замовити зовнішні сходи з металу. Наші фахівці проводять конструкцію за допомогою сучасного обладнання і надійних матеріалів. Навіщо такі сходи? Питання досить спірне, адже зовнішні сходи використовуються повсюдно. Наприклад, наші клієнти часто замовляють зовнішні сходи для зовнішньої сторони будинку, так би мовити внутрішньої. Якщо у власника будинку два поверхи і хочеться з вулиці відразу потрапляти на другий поверх. До того ж, це навіть безпечно – мати окремий вихід. Так як сходи знаходиться на вулиці то матеріали застосовуються такі, які зможуть витримувати всі погодні умови. Конструкції зовнішніх сходів можуть абсолютно різні – прямі, гвинтові, з майданчиками. Наші майстри втілять будь-яке ваше дизайнерське побажання!

У вас індивідуальний проект?

Виконаємо роботу в чітко обумовлений термін. Не боїмося великих завдань і стислих термінів.

Знаємо як працювати з металом і який тип сходів підходить під використовувану площу. На сайті представлені лише деякі фотографії.

Як замовити розробку сходів

Важливо! Ціна на кожен проект розраховується індивідуально. Для точної вартості зв’яжіться з менеджером нашої компанії.

Коли планується будівництво будівлі в тому числі і сходи, то необхідно заздалегідь все прорахувати на папері, розписати і завчасно продумати. На ділі ж, в реальних умовах будівництва цей етап важливий, але не дасть повної картини за витратами. Тут ситуація аналогічна – ціна на сходи залежить від конструкції будинку, площі допустимої і звичайно ж матеріалу, який хоче використовувати замовник. Наші фахівці завжди порадять найкращий варіант сходів з мінімальними витратами, адже нам важлива в першу чергу лояльність клієнтів і якість нашої роботи, щоб ви були задоволені результатом. Коли ми все стверджуємо проект і клієнт вирішує купити сходи саме у нас, то фахівці завжди проконсультують, подадуть кілька варіантів вирішення завдання з різною ціновою політикою. Також, ми проводимо безкоштовний прорахунок на виготовлення сходів. Щоб замовити розробку сходи залиште ваші контакти по формі нижче, або безпосередньо можете набрати наших головних менеджерів.

Меню